Codziennie spędzamy godziny przed komputerem, mamy zbyt mało czasu na aktywność fizyczną, objadamy się fast foodem. Boli nas głowa, bolą nas oczy, bolą nas plecy ? plecy bolą wszystkich. Jednych częściej, innych rzadziej, niektórzy mają zdiagnozowane zwyrodnienia. Utyskujemy i łykamy tabletkę przeciwbólową. Kółko się zamyka.

Portal ?Zdrowy Kręgosłup? dedykowany jest zarówno dla osób ze schorzeniami i zwyrodnieniami kręgosłupa, jak i dla osób zdrowych. Powstał po to, by uświadamiać społeczeństwu, w jak wielkim stopniu nasz tryb życia wpływa na stan naszego kręgosłupa i w jaki sposób stan naszego kręgosłup wpływa na nasze samopoczucie. Chcemy Wam pomóc wyeliminować błędy i wytrenować prawidłowe zachowania, dzięki którym nie tylko plecy przestaną boleć.

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele dolegliwości ma swoje źródło właśnie ?w kręgosłupie?, gdyż objawy wcale na kręgosłup nie wskazują. Bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia przełykania, rwa kulszowa, różnego rodzaju zespoły bólowe ? wszystkie te przypadłości są często przykrą konsekwencją zwyrodnień i schorzeń kręgosłupa. A na schorzenia kręgosłupa ? oczywiście poza wadami wrodzonymi ? bardzo często pracujemy przez całe życie.

?Zdrowy kręgosłup? to wskazówki jak dbać o nasze ciało, nowinki medyczne i technologiczne, porady specjalistów. To Wasz przewodnik w drodze do lepszego samopoczucia.